Вітаємо в онлайн тренінгу yourKite

Цей онлайн-тренінг є частиною проекту YourKITE, та розроблений для молодіжних працівників, вчителів та усії, хто хоче працювати з молоддю у сфері підприємництва, візуальної комунікації, волонтерства, консультування з питань кар’єри (профорієнтації). Він включає інтерактивний курс модулів, який охоплює те, що потрібно знати для успішного проведення навчань у згаданих чотирьої сферах для молоді. Це хороший спосіб переглянути свої тренерські навички та вивчити ефективні методології навчання підприємництву, волонтерству та навичкам медіа-комунікації, практикам профорієнтації; окрім того, ви можете вдосконалити свою тренерську методологію.

Для багатьох з вас це може бути першим онлайн-тренінгом, тому давайте спершу ознайомимось із структурою тренінгу і поглянемо, як це буде працювати.

Перед тим, як зануритись у деталі та теми курсу, у вас можуть виникнути запитання, чи цей онлайн-тренінг є ще одним вебінаром-монологом. Відповідь є “ні”. Це не вебінар, а повноцінний навчальний онлайновий досвід, який вимагає від вас інтеракції та включення протягом всього часу.

Друга важлива річ – це те, що тренінг не має на меті забезпечити вас повним пакетом матеріалів, а є лише спробою поглянути на теми. Для більш детальної орієнтації та прикладів ви можете звернутись до посібника за цим лінком.

МЕТА ТА СТРУКТУРА

  • Онлайн-тренінг складається з п’яти основних модулів: (1) методологія тренінгу; (2) волонтерство; (3) підприємництво; (4) профорієнтація та (5) візуальна комунікація.
  • Ці модулі складаються з одної, двох чи чотирьох сесій кожна, з інструкціями, вправами та перевірочними завданнями.
  • Ви можете пройти тренінг англійською, норвезькою, польською. румунською чи українською мовами.
  • Приступаючи до модулю, необхідно запланувати від одної до трьох годин для кожної сесії.
  • Під час тренінгу ви можете контактувати з нами електронною поштою у будь-який час англійською, польською. норвезькою чи румунською мовами.
  • Читання, співпраця та активна участь є основними компонентами тренінгу.

Ви можете проходити модулі у різний час. Однак, ми рекомендуємо вам почати з модулю “Методологія тренінгу”.